TRENDY- Dziś o naszyjnikach sezonu

Raz na jakiś czas akcesoria zaczynają grać rolę główną w stylizacji stroju. Taki czas właśnie nadszedł teraz. Sezon jesienno- zimowy 12/13 to wg projektantów- czas na pokazanie odzianej suto szyji. Nie w szalik tym razem a ciężki, masywny naszyjnik, który ma stanowić tzw. statement stroju. Mała, delikatna biżuteria to duże nie w tym sezonie. 

Czy to koszula czy sweterek- każdy z nich potrzebuje mocnego akcentu- w postaci kołnierzyka bądź naszyjnika. Nie obawiaj się jednak ośmieszenia. Teraz nosi się wszystko, od koronek, poprzez metalowe wyplatanki, neony, korale- oby było widoczne, przyduże i przyciągające oko. Przy takim naszyjniku nie przesadzaj z makijażem. Zwiąż włosy, zrób koka i bądź królową ulicy. River Island i Accesorize proponują np. naszyjniki w stylu kołnierzyka. Taki element stroju przyda się zarówno na dzień, jak i na wieczór. Trend podchwyciły także tanie sieciówki tj. Primark czy Internacionale. Nieważne jak gruby jest Twój portfel, dla każdego coś miłego i do tego w jakim stylu!
Osobiście jeśli chodzi o dodatki jestem także zwolenniczką stylu DIY. Jeśli sama nie umiesz np. szydełkować, możesz zawsze poprosić o to babcię. Natomiast elementy metalowe, plastikowe i materiały dostepne są wszędzie. Wystarczy uruchomić wyobraźnię. 
Dobrej zabawy!
Pozdrawiam,
Gosia