TMT- Totalny trening całego ciała

Co najmniej 600 spalonych kalorii w ciągu jednego treningu? To możliwe dzięki TMT- treningowi, który umożliwia spalanie tkanki tłuszczowej przy jednoczesnych budowaniu masy mięśniowej. Jeden z najpopularniejszych treningów w Polsce.

Total muscle trening, to rewolucyjny trening ogólnokondycyjny, na który składają się proste kombinacje ćwiczeń wzmacniających i wydolnościowych. TMT to pomysł Tomka Zamieli- wielokrtonie nagradzanego szkoleniowca fitness, założyciela Polish Fitness Academy.

Zajęcia TMT oparte są na bardzo prostych ruchach, z wykonaniem których, nawet początkujące osoby nie będą miały problemów.  Każda z 6 kombinacji powtarzana jest w 3 różnych tempach, na 3 różnych poziomach zaawansowania, które dostosowujesz do swojego poziomu możliwości.  Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego wyposażenia w postaci hantli, gum, butelek itd.  Jedyny wymóg to siła woli i determinacja.

Daj im 9 tygodni, trenuj z TMT, stosuj się do zaleceń diety ułożonej przez specjalistów- dietetyków, a w nagrodę dostaniesz niesamowite efekty w postaci spalonej tkanki tłuszczowej, wymodelowanego ciała. W sam raz na nadchodzący sezon wiosenno-letni.

Aktualnie trenować TMT możesz w wybranych klubach warszawskich, oraz na cyklicznych imprezach warsztatowych w całej Polsce.  Mieszkasz w UK? To żadna wymówka!! Podstawą całego programu jest możliwość samodzielnego treningu w domu. Wystarczy zamówić płytę DVD, wykonać początkowy test sprawności fizycznej, ćwiczyć  przez kolejne 9 tygodni, odżywiać się wg zaleceń i nie poddawać się!!

TMT podbija serca nie tylko stałych bywalczyń klubów fitness, ale również mężczyzn, nastoletniej młodzieży i seniorów.  Zapisy w Warszawie przyjmowane są już z dwutygodniowym wyprzedzeniem!

Płytę DVD możesz zamówić na stronie:

www.zamiela.pl