Royal Baby mania trwa

Jakiś czas temu obstawialiśmy jak będzie wyglądać wyprawka, pokój i ubranka Royal Baby. Wbrew pozorom nie będzie to Monkey George.  Dziś już wiemy, że książe George Alexander Louise będzie spał w pokoju ozdobionym ulubionymi bohaterami mamy Kate- postaciami z bajek Beatrix Potter „Króliczek Piotruś” („Peter Rabbit”). Wbrew surowej etykiecie, księżna chce aby jej syn dorastał podobnie jak inne dzieci, bez zbędnego splendoru i królewskiej sztampy.

Mebelki ma wykonać firma, która przygotowała także wcześniejsze kolekcje dla księcia Williama, Harry’ego, księżniczek Eugenii i Beatrice.

Firma Dragons of Walton Street na londyńskim Knightsbridge zajmuje się produkcją limitowanych serii ręcznie robionych i zdobionych mebelków dla niemowląt i dzieci.  Cena łożeczka np. to wydatek około £1335.00, szafki- £1445.00, lampki nocnej- £180. Do wyboru łóżeczka proste i bardziej fantazyjne, z baldachimem i bez. Firma obiecuje, że jest w stanie wykonać praktycznie każdy, wymarzony mebel. Poniżej znajdziecie kilka propozycji.

Zapewne na mocy tej wiadomości, świat opanuje Potteromania i tym razem nie będzie dotyczyła czarodzieja a króliczka, zdobiącego wszystkie akcesoria dziecięce.


Wszystkie zdjęcia stylizacji pokoików dziecięcych pochodzą z archiwum firmy Dragons of Walton Street