Rok skandali, konfliktów, wybuchów, czyli nowy chiński rok Konia

Właśnie wkraczamy w strefę nowego roku wg kalendarza chińskiego. Dla mnie jest to czas wyjątkowy bowiem rozpoczęliśmy rok konia, którym wg Chińczyków, jestem od dnia narodzin. W tym roku to czas drewnianego konia. Koń to najbardziej ognisty zodiak, a jak wiadomo ogień drewno spala, zazwyczaj w bardzo szybkim tempie… Zatem czeka nas galop roboczy czy wyścigowy cwał?

Zgodnie z przewidywaniami chińskich horoskopów, będzie to czas wzmożonych konfliktów, ponieważ ludzie będą mieli większą skłonność do trzymania sie swoich racji, mniejszej ilości kompromisów, będą bardziej otwarci na walkę o swoje ideały. Niewytrenowany koń pędzi na oślep, jest dziki i nie da się łatwo osiodłać. Taki też ma być ten rok dla świata. W tym roku dobrze mają się mieć firmy związane z rolnictwem, ale także media. To także rok dobry dla przesięwzięć modowych, bo ze znakiem konia ona właśnie ściśle jest związana. Ze znakiem kojarzy się także naiwność i ufność, które powodują że w tym roku łatwo będziemy poddawać się uczuciom. W tym roku wschód walczy z zachodem, niekoniecznie zbrojnie, ale np. ekonomicznie- mówi chiński astrolog Alion Yeo.Walka o wpływy potrwa przynajmniej pół roku. Ekonomia będzie się bawić w sinusoidę. Nie najlepiej podobno będą prosperować agencje nieruchomości ponieważ ceny gruntów i domostw będą zgodnie z narzuconym rytmem porywistego konia, będą galopować i to zarówno w dół, jak i w górę. Instytucje finansowe także nie będą miąły się najlepiej. Chiński astrolog Lok Tin przewiduje, że południowa półkula będzie bardziej narażona w tym roku na wybuchy wulkanów, ponieważ ta właśnie część świata jest pod wpływem energii ognia.
Same konie w tym roku powinny uważać, bowiem jesli koń spotyka konia może się zdarzyć, że sytuacja będzie zaogniona. Starajcie się zachować rozsądek i zimną krew.

Przestrogi dla innych znaków:

Królik- nie poddawaj się, podążaj za marzeniami
Smok- w tym roku raczej nie rozpoczynaj nowych interesów, uważaj szcezgólnie na te, które stawiają dużo warunków
Tygrys- uważaj na szalone pomysły
Szczur- nie daj sie sprowokować, konflikten nie rozwiązuj problemów
Bowół- otwórz się na romatyczną miłość
Wąż- rok rywalizacji, subtelne techniki pozwolą ci osiągnąć sukcesy
Kogut- bądź tolerancyjna, będą okazje do romantycznych uniesień
Koza- doceń to co masz, nie musisz ślepo poddawać się swoim zachciankom
Pies- pozwól sobie pomóc jeśli będziesz potrezbował wsparcia
Świnia- nie musisz kontrolowac wszystkiego co się dzieje w każdym szczególe

Małpa- przestań dążyć do spełnienia za wszelką cenę, a życie przyniesie ci wiele sprzyjających sytuacji do realizacji tego, co chcesz

Tabela znaków zodiaku chińskiego horoskopu- sprawdź jaki jest Twój znak zodiaku: