Impreza dla Kobiet „Szpilki wymiatają!” ed. X
29.06.2013 r., godz. 11.00-15.00
Studio 4Piętro, ul. Żelazna 54, Warszawa
czyli dzień pełen atrakcji przeznaczonych TYLKO dla Kobiet!
29 czerwca 2013, Kobiety z Warszawy, będą miały niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału                w spotkaniu stworzonym specjalnie dla nich! Energia, która towarzyszy kobiecym spotkaniom, miała ogromny wpływ na stworzenie projektu, który umożliwiłby Paniom realizację spotkań w dużym gronie i zapewnił szereg atrakcji skierowanych tylko do nich.
„Szpilki wymiatają!”to X już edycja spotkania organizowanego przez Szpilki po godzinach, która z edycji
na edycję organizowana jest na coraz większą skalę, dzięki czemu wachlarz atrakcji jest szeroki i bardzo zróżnicowany.
Impreza kierowana jest do Kobiet, które chcą spędzić interesujący dzień w gronie innych ciekawych Kobiet, nawiązać nowe kontakty biznesowe, skorzystać z usług profesjonalistów i skorzystać z możliwości zakupu unikalnych usług i produktów, przewietrzyć swoje szafy na wiosnę i zrelaksować się, spędzając dzień inaczej niż zazwyczaj!
Główne atrakcje imprezy:
–  targi GIVE&TAKE WOMEN czyli promocja kobiecych biznesów. Jest to doskonała okazja do  zakupu unikalnych produktów i usług firm, których właścicielkami są Kobiety;
–   warsztaty rozwojowe dla Kobiet, wykłady;
–   profesjonalne sesje zdjęciowe;
–   usługi stylistów wizerunku (makijażystki, stylistki, fryzjerki, kosmetyczki, brafiterki);
–   goście specjalni m.in. Ilona Felicjańska, Ewa Foley;
–   kącik malucha;
–  wietrzenie szaf, czyli kulturalna wymiana ubrań i dodatków (wszystkie ubrania na wieszakach, kontrola ubrań, bieżący udział organizatora);
–   inne atrakcje i konkursy, a także loteria fantowa, która odbędzie się na koniec imprezy.

Wszystkie atrakcje opisane wyżej, dostępne są dla każdej Pani w cenie biletu – 20 zł.
Dzięki tej inicjatywie Szpilki po godzinach, wspierają kobiece biznesy. Targi GIVE&TAKE WOMEN,                    to doskonała okazja do tego, żeby podczas imprezy poznać niezwykłe Kobiety, które realizują własne pasje, różne, tak jak różna jest Kobieca natura. Spotkamy projektantki ubioru i biżuterii, autorki zabawek dla dzieci              i akcesoriów i dodatków dla Pań. Pojawią się również Kobiety, które wspomagają rozwój kobiecych pasji oraz wspierają w niełatwej drodze do samorealizacji tj. coucherki, autorki warsztatów rozwojowych. Targ daje Kobietom które zaprezentują swoje firmy, możliwość pokazania swoich produktów, zdobycia Klientów                    podczas bezpośredniej rozmowy i nawiązanie kontaktów biznesowych, a Uczestniczkom możliwość zakupu unikalnych produktów i usług. Jest to również doskonała okazja do wzajemnego  inspirowania                    i wspierania tych kobiet, które są na początku swojej drogi z własną firmą.
„Szpilki wymiatają z szafy!” ed. IX odbędzie się, w Studiu 4Piętro, które znajduje się w centrum Warszawy, przy ul. Żelaznej. Studio 4Piętro to nowoczesny design, oraz mnogość unikalnych kreacji zaklęte w 400m2. Przestronne, szczegółowo zaprojektowane wnętrze w niepowtarzalny sposób tworzy nowojorski klimat              w samym sercu Warszawy.
Dzięki możliwościom jakie daje ta lokalizacja, wydarzenie będzie miało niezwykły charakter! Każda Uczestniczka będzie mogła wymienić, sprzedać lub kupić, ubrania i dodatki, nowe, od zdolnych projektantów, lub używane w strefie „Wymiatania z szaf”. Można będzie zakupić wyjątkową biżuterię, skorzystać z konsultacji kosmetyczki, wykonać makijaż czy nową fryzurę oraz uwiecznić swój nowy wizerunek na sesji zdjęciowej, w profesjonalnym studiu fotograficznym. Nad wszystkim będą czuwały stylistki, które nie pozwolą na to, żeby którakolwiek z Uczestniczek wyszła ze źle dobraną sukienką czy bluzką.
Na spotkaniu, będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych warsztatów rozwojowych i wykładów prowadzonych przez inspirujące Kobiety – coachów, Gości specjalnych w tym Ewę Foley , skierowanych do świadomych, aktywnych Pań i Kobiet biznesu.
Jednym z gości specjalnych wydarzenia będzie Ilona Felicjańska,autorka thillera erotycznego                 pt. „Wszystkie odcienie czerni” i wywiadu rzeki „Cała prawda o…” . Podczas spotkania będzie możliwość zakupu książek i zdobycia autografu autorki.
Gwarantujemy, że każda Uczestniczka tego spotkania, znajdzie dla siebie coś ciekawego i będzie się doskonale bawiła. Przede wszystkim jednak, każda z Pań spędzi wspaniały dzień, korzystając                          z niezwykłej kobiecej energii, która zawsze panuje na Szpilkowych spotkaniach!
Dane kontaktowe i szczegóły:
Alicja Rudnicka
Tel.: +48 505 17 17 55
„Szpilki wymiatają!” ed. X
29.06.2013 r., godz. 11.00-15.00
Studio 4Piętro
ul. Żelazna 54, Warszawa
  
                 
                        
Więcej informacji: