POLSKA- Giełda życzliwości w Warszawie

Hej Lejdiz,
Szykuje się w Warszawie fajny event. Po upcyclingu, recyclingu, nadeszła moda na swapping. Zabawa jest prosta. Przynosisz ciuchy, zabawki, gry, co tam masz niepotrzebnego, a wciąż zdatnego do użytku i wymieniasz na rzeczy, które będą pomocne Tobie. To nie tylko giełda, to styl życia, nowy pomysł na imprezy, akcje charytatywne, wymianę przedmiotów w ramach istniejących już grup społecznych. Idea funkcjonuje z powodzeniem w Wielkiej Brytanii, gdzie podobne giełdy odbywają się nawet raz w tygodniu. W Polsce jednak idea raczkuje. Akcję zorganizowała Dominika Naborowska a patronują jej liczne blogi, fundacje i media, w tym Lejdiz. Nie martw się o dzieci, opiekunka gratis, do tego kawka, plotki, wykłady, porady stylistek. Jak szaleć to z głową.   Impreza z serii, odbędzie się tym razem w Warszawie. Popieramy i zapraszamy!

Gdzie, co i jak?
♣ Impreza: Baby Swap Mnie
♣ Data: 2.03.2013 
♣ Miejsce: MaMa Cafe, ul. Wilcza 27 b
♣ Godziny: 11:00-18:00
♣ Wymieniamy się: ubraniami dziecięcymi, ciążowymi, zabawkami dla dzieci i wszelkim ekwipunkiem związanym z wychowywaniem pociech.
♣ Wstęp: 10 zł
♣ Dodatkowe atrakcje: 
– Czytanie książeczek z Wydawnictwa Muchomor (w godzinach 12:30 – ok. 16:00) (książeczki będzie można również obejrzeć i nabyć na miejscu)
– Kącik porad kosmetycznych firmy Mary Kay (kosmetyki z atestem farmaceutycznym, bezpieczne dla kobiet w ciąży)
♣ Cel charytatywny:
– Ubranka pozostawione na koniec dnia bez właściciela przekazujemy do domu uchodźców w Podkowie Leśnej
– Przeprowadzamy zbiórkę żywności, chemii gospodarczej oraz kosmetyków do domu uchodźców w Podkowie Leśnej

Linki do akcji:
Pozdrawiamy,
Lejdiz