NOWOŚCI- Jessica Alba w pieluchowie

The Honest Company


O czym tak głośno  w świecie pieluch? Otóż Jessica Alba wraz z mężem wymyślili nowy rodzaj pieluch, całkowicie ekologicznych i do tego z fantastycznym designem. Ostatnio dostała za to nawet nagrodę. Wszystkie media amerykańskie nagle zaczeły pisać o pieluchach i środkach do mycia bez chemii. Moda na Alba pieluchy zaczyna docierać do Europy!


         Czy zastanawiacie się czasami co znajduje się w pieluchach Waszego bobasa? Czy wiecie, że często naszpikowane są chemią, wybielaczami, substancjami antybakteryjnymi. Tradycyjny pampers może wywoływać podrażnienia i alergie. Podobnie ze środkami do mycia naczyń, butelek, czy proszkami do prania.

Jessica Alba po urodzeniu swojego dziecka, zaczęła się zastanawiać nad jakością produktów, z którymi dziecię ma kontakt. Uwierzyła, że nawet mała zmiana może w przyszłości wywołać duże i znaczące. Firma została zainspirowana dziećmi i dla nich stworzona i szybko zdobyła popularność w całym USA. The Honest Company przyświeca misja robienia rzeczy w zgodzie z naturą, prawdą- wszystko co robią jest uczciwe, nie ma ukrywania sekretnych składników czy nawet zarobków. Ponadto starają sie zawsze tworzyć zgodnie z oczekiwaniami klientów, a nawet je przekraczać. Przywiązują dużą wagę do ochrony środowiska i używania materiałów bezpiecznych dla przyrody, które łatwo ulegają biodegradacji. Serwis stara się być zawsze dostępny dla klienta.

Co robią?
Pieluchy jednorazowe
Chusteczki nawilżane
Naturalne, bezpieczne dla skóry kosmetyki dla bobasa: olejki, mydła w płynie, pianki do kąpieli, balsamy, szampony, kosmetyki do opalania
Środki czystości: płyny do zmywania, proszki do prania, sanitizery
Możesz zamówić darmową paczkę sampli.
Na tą chwilę marka dostępna jest jedynie w Stanach Zjednoczonych, jednak wkrótce firma planuje poszerzyć działalność o Europę.  Produkty nie są testowane na zwierzętach, są w pełni ekologiczne.

Tekst: Gosia Szwed
Zdjęcia: źródło internetowe, www.honest.com