Czujesz się komfortowo bez makijażu? Być może nigdy nie wyjdziesz bez niego, być może nie potrafisz się pokazać nawet najbliższej koleżance bez maski. Ba, znam przypadki kobiet, które nigdy go nie zmywają, nawet idąc do łożka z mężem, po kąpieli robią specjalny, nieco bardziej naturalny makijaż, żeby ukryć niedoskonałości na twarzy.

Od kilku dni krąży w internecie nowa zabawa. Po mieszaniu drinków i polecaniu się wzajemnym, przyszła pora na coś nowego. Pokaż twarz bez makijażu!
Jak twierdzi Cancer Research UK to nie oni zaczęli ową kampanię, mającą na celu podniesienie świadomości konieczności samobadania piersi. Jednakże wobec fenomenu i tysięcy kobiet pokazujących swoją obnażoną twarz, nie mogli pozostać obojętni. Poza zdjęciem, należy także wpłacić dotację na organizację, która zajmuje się szukaniem nowych rozwiązań leczenia nowotworów oraz propagowaniem samobadania. Tym razem zabawę polecamy każdej pani, szczególnie tej, która bez makijażu nie wyobraża sobie życia. Pokazanie prawdziwej twarzy może być bowiem niezwykle wyzwalające i do tego może pomóc;-)
W celu wsparcia walki z rakiem nad lub pod zdjęciem należy wpisać:
BEAT” i wysłać na numer 70099,
żeby Cancer Research UK otrzymało dotację £3