#nakeddates Naga randka w tv?

Znudziły ci się randki internetowe, speed dating też nie w twoim stylu, w takim razie może masz ochotę na drogę prosto do celu? Nowe randkowe show przeniesiono prosto z Holandii, gdzie okazało się hitem.
Właśnie kończy się nagrywanie show dla telewizji VH1, w którym Adam ma spotkać wymarzoną Ewę. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że randki odbywają się nago i nie byle jakiej scenerii. To piękna, rajska wyspa a bohaterowie muszą nie tylko przetrwać, ale do tego mają sobie wybrać partnera. Show jest dostosowane do standardów telewizyjnych więc nie liczcie na zbyt obsceniczne widoki;-) Bohaterowie w wieku 24-32 lat  będą mieli szansę na spotkanie z dwoma kandydatami na bezludnej wyspie, ostatecznie muszą zdecydować pod koniec programu z kim wybiorą się na randkę. Autorzy scenariusza tłumaczą, że jest to rodzaj eksperymentu, w którym kandydaci nie mają przed sobą nic do ukrycia, w sensie dosłownym, nie udają, są wyjęci ze świata sztuczności, który nas otacza. To co widzą, to dostają. Będzie się działo. Ciekawe czy w dość konserwatywnej Wielkiej Brytanii będzie to hit czy kit.
Coraz więcej stacji telewizyjnych decyduje się na pokazywanie nagości. Discovery np. zaprasza na serię „Naked and Affraid”, Syfy proponuje „Naked Vegas” a telewizja TLC zaprasza parę nudystów do szukania wymarzonej nieruchomości w „Buying Naked”. Czyżby nagość przestała być tematem tabu i wkrótce czeka nas rewolucja, po której już nie zaznamy widoku prezenterki w garsonce a w stroju Ewy?

GS