Najnowsze rozmowy szczepionkowe- Worcestershire Polish Association

POLKA W ŚWIECIE, Rozmowy szczepionkowe Covid-19, ZDROWIE

Szczepionka przeciwko Covid-19 wywołuje wciąż ogrom emocji wśród Polaków. Czy jest bezpieczna? Jak można było ją tak szybko opracować? Czy może powodowac bezpłodność? A może modyfikuje DNA?

Na te i wiele innych pytan odpowiedzieli 18 lutego 2021 lekarze i naukowcy z UK:

25 lutego 2021 odbyło się na stronie Worcestershire Polish Association specjalne spotkanie na żywo 'live’ na temat szczepień przeciwko ostrej chorobie zakaźnej układu oddechowego wywołanej zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 (Covid-19).
Gośmi spotkania byli:
• Dr Adam Darowski- specjalista chorób wewnętrznych z Oxfordu
• Dr Martina Leczycka- lekarka ze szpitala z Londynu Hammersmith
• Dr Beata Szymczyk-Hałas- właścielka przychodni
• Dr Ewa Sondej- GP
• Pani Anna Denslow z Fundacji Szczepienia-rozwiewamy wątpliwości
• Pan Łukasz Salwarowski – Prezes Głosu Seniora
Organizatorem spotkania było Worcestershire Polish Association we współpracy z NHS (Narodowy Fundusz Zdrowotny), British Poles, Głos Seniora, Polish Association Birmingham, Polskie Centrum Polish Millenium House, Karta Seniora, TPL-TV Polski Londyn, Stowarzyszenie Virtualia ART, Polka International, Polish Catholic Association, ABS, Leominster Area Polish Sociaty.
worcestershire polish association

Im mniej jest wirusa w populacji, tym mniejsza szansa na zakażenie, w szczepieniu również chodzi o to, żeby uchronić wszystkich innych, nie tylko Ciebie.

Lekarze informują ludzi na temat dostępnych opcji ochrony zdrowia i życia, natomiast decyzje podejmuje pacjent. Szczepienie nie jest obowiązkowe. My lekarze chcemy, abyście Państwo podejmowali świadome decyzje, które nie bazują na mitach, a na faktach. Większość krajów stawia na edukację, a nie zmuszanie kogokolwiek, czy dyktowanie, co ma zrobić naród. Byłoby to wysoce nieodpowiedzialne z naszej strony, gdybyśmy nie starali się wyprostować fałszywych informacji, które bywają bardzo niebezpieczne, a na pewno wprowadzają ludzi w błąd- mówi Dr Maciej Zatoński. Obejrzyj poniższy film i dowiedz się więcej:

Related Articles

Related

Join

Subskrybuj

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, dostawać regularne artykuły, oferty od zaprzyjaźnionych firm, kupony rabatowe, ekskluzywne kody dostępu do eventów- zapisz się na listę- WKRÓTCE.