KULTURALNIE- Jangblizjanie nadchodzą!

Książka, na którą czekają pokolenia. Opowieść, która inspiruje, zachwyca i pobudza wyobraźnię…

Z przyjemnością donosimy, że jedna z naszych lejdiz- Agnieszka Steur wydaje książkę. Opowieść nietuzinkowa, wieloaspektowa i niezwykle poruszająca. Będziecie ją mogli nabyć za jakiś czas i wraz z Jangblizjanami, zgłębić tajemnice zaświatów. Jeśli czytałaś Harry’ego Pottera albo ubarwiałaś wieczory opowieściami o czarodziejach swoim dzieciom, teraz będziesz miałą okazję zrobić to ponownie. „Wojna w Jangblizji” to niczym nieograniczona fantazja, tyle że w polskim wydaniu. 
Czujemy się zaszczyceni, że Agnieszka wybrała nas na patrona medialnego swojej niezwykłej opowieści.
Poniżej znajdziecie notkę na temat powieści, na którą wszyscy czekamy z zapartym tchem!
Nota:
Królowa Zara jest przerażona, gdy wybucha w Jangblizji wojna. Jej dzieci, Roan i Nana, powierzone Owcowatej Irys, chronią się w Tamtym Świecie – w straszliwym miejscu znanym tylko z opowieści dla dzieci. Gdy na zamku pojawiają się rycerze wroga, Zara zostaje osadzona we Wschodniej Wieży. Nie mając kontaktu ze światem zewnętrznym, nie potrafi uwolnić się od myśli, że już nigdy nie zobaczy najbliższych. Strach, tęsknota i bezsilność stają się najgorszym więzieniem.

Tymczasem książęta poznają Tamten Świat przekonani, że są jedynymi Jangblizjanami, którzy tam zamieszkali. Z czasem zaczynają dostrzegać niepokojące ślady obecności rodaków. Zaufani poddani strzegą królewskich dzieci, ale przebywanie w nieprzyjaznym świecie staje się coraz bardziej niebezpieczne. Odkrywanie tajemnic nowej krainy zmienia się w poznawanie siebie, swojej rodziny i historii ojczystej Jangblizji.
„Wojna w Jangblizji” to powieść o zrodzonym w umyśle autorki świecie pełnym oryginalnych stworzeń, o przyjaźni (nie tylko między ludźmi), o poświęceniu, walce o wolność i szukaniu swojego miejsca. Pisarka w nietuzinkowy i swobodny sposób rozbudza w czytelniku refleksje i empatię, a także bawi naturalnością dziecięcych spostrzeżeń.
W opowieści Agnieszki Steur bez lęku można zagłębiać się w niespokojne i niepewne losy królewskiej rodziny. Znużenie codziennością znika w świecie magii i tajemnic, a chęć poznania sekretów skrywanych przez rodziców, towarzysząca niemal każdemu z nas, jest w pełni zaspokojona.
„Pozdrawiam bardzo serdecznie i już zapraszam na stronę internetową mojej książki”    Agnieszka Steur

Tytuł: Wojna w Jangblizji W Tamtym Świecie
Książka ma 280 stron. 
ISBN: 978-83-7856-071-5
Ilustratorka: Ewa Kieńko Gawlik
Wydawnictwo: Poligraf