Emotional Branding

pink macaroonZa dwadzieścia lat będziesz bardziej załować tego czego nie zrobiłeś niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry i podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain

Wierzę w siłę autentyczności i wyjątkowości. Wierzę w Ciebie. Marka to nie jest termin abstrakcyjny. Marką jestem ja i Ty. Choć pół życia zajęło mi kształcenie się w zakresie marketingu i praca dla firm, które mnie wybrały, wciąż dochodzę do tego samego wniosku – jeśli tworzysz firmę tylko po to aby zarabiać, lepiej nie twórz jej wcale. Marketing współczesny to nie narzędzie sprzedaży, a właściwy sposób przekazywania Twojej historii, celów, wartości i rozwiązywania ludzkich problemów, zaspokajanie potrzeb.

Wierzę, że dopóki za marką stoi pasja i humanizm, w gąszczu rynkowym powinna znaleźć swoją grupę odbiorców. Moją pasją jest znajdowanie właśnie tych ludzi, którzy pokochają właśnie Ciebie i Twoje produkty za to kim jesteś, powierzą Ci zaufanie, znajdą środki na to, aby wspólnie rozwijać Twoje dziecko.

Napisz do mnie jeśli:

  • Chcesz rozwinąć komunikację marketingową dla swojej marki

  • Chcesz opracować strategię dla swojej marki, wdrożyć ją i zmierzyć jej efekty

  • Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób przygotować ofertę, wycenić produkt i skutecznie go wypromować

Chcę dawać ludziom radość. Wzrastające biznesy kobiet są dla mnie siłą napędową. Mam słabość do kobiet, które doskonale wiedzą czego chcą, definiują zarówno siebie, jak i to co chcą robić dla innych. W świecie egocentryzmu, gdzie ludzie odchodzą od relacji z prawdziwymi ludźmi, gdzie Facebook zastąpił miejsca spotkań realnych przyjaciół, piątkowe gry w brydża zastąpiły gry na konsoli w zaciszu domowej samotni, gdzie miliony ludzie umierają z głodu, a my i tak poświęcamy najwięcej uwagi celebrytom i ich potyczkom miłosnym, trudno odnaleźć właściwą drogę do ludzkich serc.

Od 5 lat zajmuję się marketingiem emocjonalnym. Wiele osób słysząc ten termin, wietrzy podstęp. Jednak ja nie zajmuję się manipulacjami, a organicznymi wartościami ludzkimi i dążeniem do zaspokojenia podstawowych ludzkich potrzeb. Marketing emocjonalny to rozdział biznesu traktujący o tym co najważniejsze – ludzkich emocjach, wplatając w to także wiedzę dotyczącą zmysłów. Od co najmniej 100 lat wiemy, że ludzie podejmują decyzje zakupowe na kanwie emocji. Marka to osobowość, to relacja, to swoiste konotacje, a  nie suche fakty dotyczące działania produktu. To dialog z klientem, udoskonalanie produktu pod jego dyktando. Jeśli uważasz, że takie komunikaty na Ciebie nie działają, odpowiem Ci wprost – nie ma takiej możliwości. Nie byłabyś w stanie wybrać żadnego produktu na rynku jeśli nie dopuściłabyś do procesu wyboru swoich emocji. Percepcja marki jest kluczowym przewodnikiem rynkowym dla każdego z nas.

Idąc do sklepu Versace czujesz się inaczej niż w Primarku, prawda? Zatem zapraszam Cię na moje warsztaty oraz do pracy indywidualnej w systemie Premium. Zadecydujemy wspólnie o tym jak chcesz, żeby była postrzegana Twoja marka, co jest dla Ciebie i Twoich klientów najważniejsze, co chcesz im przekazać i jak to zrobić. Nie masz umiejętności marketingowych, chcesz wzmocnić swoją siłę przekonania w zakresie sprzedaży? Nie martw się. Nauczę Cię jak płynnie poruszać się w dżungli rynkowej, w prostych słowach i bez owijania w bawełnę, bez żargonu charakterystecznego dla marketingowców.

Szkolenia #Emotional Branding są skrojone dla:

  • kobiecych startupów
  • firm, które już działają i chcą poszerzyć rynek
  • firm, które działają od lat, ale chcą zmienić sposób komunikacji marketingowej i postrzeganie marki

Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję. Czy to darmowe warsztaty, czy też praca indywidualna, zapewniam Cię, że razem możemy zdziałać wiele. Zanim jednak zaczniesz pracę nad swoim projektem, upewnij się, że po drugiej stronie barykady są ludzie, którzy są zainteresowani Twoimi produktami.

Czego nie oferuję:

  • grzuszek na wierzbie, nie obiecam Ci wzrostu dochodu o kilka tysięcy funtów po 30 dniach pracy ze mną, ale na pewno zaczniesz zarabiać
  • niezależności finansowej po kilku miesiącach jeśli dopiero zaczynasz swój biznes
  • wyuczonych schematów powtarzanych przez tysiące samorodnych coachów bez podstaw wiedzy marketingowej, nie kopiujemy, przygotowujemy Cię do stworzenia własnego systemu

Napisz do mnie jeśli chcesz dowiedzieć się więcej.