25 letnia Peaches Geldof nie żyje!

Dziś świat obiegła smutna wiadomosć- Peaches Geldof, córka słynnego Boba Geldofa, zmarła w wieku lat 25 w godzinach popołudniowych w swoim domu w Kent. Osierociła dwóch synów, w tym jednego, który nie skończył jeszcze roku  drugiego, który ma zaledwie 21 miesięcy.  Ostatnim zdjęciem jakie widziano na jej Twitterze była jej fotka z mamą, która osierociła Peaches w wieku 11 lat. Umarła w wyniku przedawkowania narkotyków w 2000 roku. Nie znana jest jeszcze bezpośrednia przyczyna śmierci Peaches Geldof. Policja orzekła, że zmarła w wyniku nagłych i niewytłumaczalnych okoliczności.
 
 
 
Czy była pogrążona w derpresji, czy przedawkowała? Nie jest bowiem sekretem, że wiele lat zajęło jej pogodzenie się ze śmiercią mamy. Tak naprawdę przyznawała, że nigdy nie mogła pogodzić się z jej odejściem. Być może nikt nie zauważył, że dziewczyna sobie nie radzi. Bardzo młoda mama dwójki urwisów obarczona nadmiarem obowiązków, traumą przeszłości nie wytrzymała presji?  
W życie dorosłe wkroczyła dość wcześnie. Pierwszy artykuł dla Elle napisała już w wieku lat 15, rok później opuściła dom rodzinny, pisała dla The Guardian i Telegraph. Nie stroniła także od telewizji. Pracowała również jako modelka.  Peaches zawsze kojarzyła się z modą i to nie tylko tą z najwyższej półki. Tydzień temu np. zawitała na pokazie mody ubrań dla Tesco.
 
 
 
Miała za sobą nieudane 6 miesięczne małżeństwo z rockowym muzykiem, drugiego męża poślubiła w 2012 roku.  Jej współpracownicy, przyjaciele i rodzina są w szoku. Wspominają, że miała bardzo silny charakter, że sprawiała wrażenie niezniszczalnej, miała mocno sprecyzowane poglądy i opinie. Była znana jako kochająca i opiekuńcza mama, która wyznawała filozofię rodzicielstwa bliskości, opartego na naturalnych instynktach. Przyznawała, że urodzenie dzieci było dla niej samej odrodzeniem po tragicznej śmierci matki. W 2009 roku przyznała się, że należy do Scjentologów. Powiedziała Ferane Cotton, że potrzebowała życiowej ścieżki, duchowego przywództwa. Nie jest sekretem fakt, że rodzina wspierała ją we wszystkich działaniach, a ojciec Peaches popierał wybory córki, chciał widzieć ją zawsze szczęśliwą. Dziś płyną kondolencje z każdej części świata. Czy zagadka śmierci Peaches zostanie szybko wyjaśniona, czy ktoś jest winny jej śmierci, czy sama chciała umrzeć? Tego dowiemy się zapewne w ciągu najbliższych dni.
 
 
Bob Geldof i mama Peaches- Yates
 
Ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na Twitterze, tuż przed śmiercią Peaches

Peaches w ciąży z drugim synkiem

Peaches z mężem na premierze filmu

Peaches na London Fashion Week w tym roku
 
gs